شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات "تالار گفتمان" استفاده کنید.
ثبت نام
x

ورود

نام کاربری:

رمز عبور:  

یا ثبت نام
  گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی نرم افزار ProNest® 2012
۱۳۹۱/۵/۱۴, ۱۲:۲۱ صبح
ارسال: #11
RE: معرفی نرم افزار ProNest® 2012
تا چند وقت دیگه با آمدن ابر سازه کلا ما تکلا کارا باید جمع کنبم بریم خونه بشینیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Shokri
۱۳۹۱/۵/۱۴, ۰۱:۱۷ صبح
ارسال: #12
دوست عزیز ابر سازه راه زیادی در پیش داره تا به حد مطلوب برسه خیلی خیلی کار داره کلی ایراد داره چون من خودم این نرم افزار را دارم این حرف و می زنم از روهوا نمی گم من خودم ابر سازه را بخاطر تهیه شاپ خریداری نکردم اگر شما به خاطر شاپ کردن اینکار را بکنید هزینه بی خودی را صرف کرده اید ابر سازه را بیشتر بخاطر محاسباتی که انجام می ده خریداری نمودم که باز هم مشکل محاسباتی داره . دوست عزیز مطمئن باش هیچ نرم افزاری نمی تونه جای تکلا را در مدل سازی بگیره و آن نرم افزار هم خود تکلاست فقط منوهاش فارسی شده با یک منوی اضافه

با سپاس
آرامیس
 سپاس شده توسط Shokri ، Ramkal ، M-MAHDAVI
۱۳۹۱/۵/۱۴, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #13
ابر سازه ؟ همون شبیه ساز فارسی نرم افزار تکلاست ؟
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳۹۱/۷/۱۲, ۱۲:۲۷ صبح
ارسال: #14
pronest نرم افزاری قدرتمند برای دستگاههای برش 2 بعدی لیزر ،پلاسما و oxy-fuel,waterjet و یا ترکیبی از پلاسما و لیزر می باشد . بصورت پیش فرض در این نرم افزار شکل های طراحی شده در نرم افزار cad که کاربرد زیادی دارند قرار داده شده همچنین این نرم افزار قابلیت وارد کردن هر گونه شکلی از نرم افزارهای cad مانند اتوکد را دارا می باشد
هر فایلی که با فرمت dwg, dxf, iges, dstv ذخیره شود قابل باز خوانی در نرم افزار pronest می باشد

اگر دوستان همراهی کنند در تاپیک جداگانه ایی به اموزش این نرم افزار می پردازم
در غیر اینصورت در حد معرفی این نرم افزار اکتفا می کنیم و مبحث شیرین pronest را هم اینجا خاتمه می دهیم
با سپاس
ارامیس

با سپاس
آرامیس
 سپاس شده توسط izadpanah ، محمد ، Shokri ، RoOozbeh ، M-MAHDAVI ، nasiri
۱۳۹۱/۷/۱۳, ۰۸:۱۲ صبح
ارسال: #15
سلام آرامیس جان ...خسته نباشید ..راستش من به شخصه تا بحال اسمشم نشنیده بودم ... خوشحال میشم کمکمون کنید تا منبع نرم افزاریمون ارتقا و مطالب بیشتری در مورد این نرم افزار یاد بگیرم ...
 سپاس شده توسط aramiss
۱۳۹۳/۱/۵, ۱۰:۳۳ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳/۱/۵ ۱۰:۳۴ عصر، توسط Saeed Aslani.)
ارسال: #16
مشکلاتی که من در pro nest مواجه شدم:
وجود gap بین قطعات
فقدان خروجی dxf
pos قطعات هم در خروجی های pdf روی قطعه نمیخوره

فک میکنم نستینگ تکلا خیلی بهتره تنها مشکلش اینه که نمیشه پلیتی که از قبل برید شده رو بهش معرفی کرد حتما باید به شکل مربع یا مستطیل باشه .
 سپاس شده توسط izadpanah ، M-MAHDAVI ، aramiss ، XRumerTest
۱۳۹۴/۸/۱۲, ۱۰:۲۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۴/۸/۱۲ ۱۰:۲۵ عصر، توسط mohsenfathi.)
ارسال: #17
با سلام خدمت دوستان. چطور میشه تو نرم افزار پرونست بعد از چیدمان کد اسمبلی قطعات رو تو لیست برش نشون داد؟؟
(۱۳۹۳/۱/۵ ۱۰:۳۳ عصر)Saeed Aslani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشکلاتی که من در pro nest مواجه شدم:
وجود gap بین قطعات
فقدان خروجی dxf
pos قطعات هم در خروجی های pdf روی قطعه نمیخوره

فک میکنم نستینگ تکلا خیلی بهتره تنها مشکلش اینه که نمیشه پلیتی که از قبل برید شده رو بهش معرفی کرد حتما باید به شکل مربع یا مستطیل باشه .

گپ بین قطعات رو با صفر وارد کردن گزینه kerf و lead حل میشود. در نسخه 2008 پرونست کد قطعات رو بروی قطعه میه براحتی گذاشت. یه تیک داره
 سپاس شده توسط izadpanah
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان