شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات "تالار گفتمان" استفاده کنید.
ثبت نام
x

ورود

نام کاربری:

رمز عبور:  

یا ثبت نام
  گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکاتی در مورد الزامات ورق چینی
۱۳۹۲/۶/۱۰, ۱۱:۴۵ صبح
ارسال: #41
RE: نکاتی در مورد الزامات ورق چینی
دوستان
من یه سوله رو دست گرفتم که یه مقدار به لحاظ طرح برش ورق توش گیر کردم هدفم بهینه سازی یک قابه در واقع اما تو قسمت جان تیر ها و ستون ها واقعا نمی دونم چیکار باید کرد . ممنون میشم راهنماییم کنید فایل تکلا رو براتون گذاشتم . در خصوص طرح برش ورق های بال هم نظر بدید یا راهنمایی بفرمایید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخلص همتون
صمدی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۳۹۲/۶/۱۲, ۱۲:۳۲ صبح
ارسال: #42
مهندس جان من مدل را بررسی کردم. به نظر می رسه که انتخاب ورق 6 متری و 4 و اندی متری برای ستونها مناسب باشد. همچنین انتخاب ورق 6 متر و 3 و اندی متر برای رفترها. فکر کنم انتخاب ورق 6 متری باعث برخورد جوش با ساپورت کرین شود که در اینصورت هم اگر ورق 4 متر و اندی پایین باشد، این مشکل حل می شود.
لطفا مشکل ورق چینی را بیشتر باز کنید تا بتوانم کمک بیشتری کنم.

برای مطالعه قوانین پستها و ارسالها حتما لینک زیر را مطالعه نمایید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انجام کلیه امور مهندسی، مدلسازی و شاپ دراوینگ سازه، تجهیزات صنعتی، مخازن و پایپینگ بصورت پیمانکاری
09126401783
 سپاس شده توسط samadi
۱۳۹۲/۶/۱۲, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #43
با تشکر
مهندس جان اون بخش مثلثی به طول 6 متر پرت می مونه پس اون مشکلی نداره ؟ تا الان هر چی سوله بود چپ و راست می ذاشتم تا پرت نده این یدونه با توجه به عرض ورق ستون ها و رفتر ها جواب ندادش . 6 مترم فکر کنم با قسمت کرین فاصله داشته باشه . خدا خیرت بده فکر می کردم راه حلی دیگه ای شاید داشته باشه راهنماییت خیلی کمکم کرد مهندس جان . من تو این قسمت ضعف دارم هر چی سوال دارم تو این بخشه
 سپاس شده توسط izadpanah
۱۳۹۲/۶/۱۲, ۱۱:۱۳ عصر
ارسال: #44
پرت را می توان بهینه کرد اما صفر نمی شود. همانگونه که گفتید، در سوله ها با چپ و راست کردن ورقها در کارت برش، معمولا کارت برش بهینه ایجاد می گردد اما حذف پرت غیر ممکن است. ناگفته نماند که تکه ورقهای بایقیمانده برای لچکی ها و اتصالات ریز قابل استفاده بوده و نهایتا باعث کاهش پرت می شود

انجام کلیه امور مهندسی، مدلسازی و شاپ دراوینگ سازه، تجهیزات صنعتی، مخازن و پایپینگ بصورت پیمانکاری
09126401783
 سپاس شده توسط samadi ، M-MAHDAVI
۱۳۹۲/۱۰/۸, ۰۳:۵۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۲/۱۰/۸ ۰۳:۵۳ عصر، توسط nasiri.)
ارسال: #45
(۱۳۹۲/۶/۱۲ ۰۹:۵۸ عصر)samadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر
مهندس جان اون بخش مثلثی به طول 6 متر پرت می مونه پس اون مشکلی نداره ؟ تا الان هر چی سوله بود چپ و راست می ذاشتم تا پرت نده این یدونه با توجه به عرض ورق ستون ها و رفتر ها جواب ندادش . 6 مترم فکر کنم با قسمت کرین فاصله داشته باشه . خدا خیرت بده فکر می کردم راه حلی دیگه ای شاید داشته باشه راهنماییت خیلی کمکم کرد مهندس جان . من تو این قسمت ضعف دارم هر چی سوال دارم تو این بخشه

سلام

من فایلتونو دیدم .. نمی دونم ساخت تموم شده یا فرصت برای اصلاح هست...؟ ورقهای جان هم ستون هم فریم پرت خیلی زیادی می دن...نیازی نیست دقیقا اندازه هارو طبق نقشه مشاور بدین چیزی که مهمه شیب یا همون tan alfaو ارتفاع زیر فلنچه که اینارو طبق نقشه اورجینال بدین مابقی رو با در نظر گرفتن پرت و چیدمان بدین اگه فرصت هست فایل مشاور رو ارسال کنین ....به نظر من کلا باید جان ستون و فریم رو تغییر بدین 100%
 سپاس شده توسط izadpanah ، samadi
۱۳۹۲/۱۰/۱۶, ۰۷:۰۳ عصر
ارسال: #46
با سلام و عرض ادب
من با عرض شرمندگی یهو یه کاری برام پیش اومد که چند وقتی فرصت نشد برسم خدمت دوستان این نقشه واسه خودم بود کارش هولده فعلا تا جلوش باز بشه کار کنیم . ولیکن جهت یاد گرفتن خودم من غالباً سوال می کنم تا از محضر دوستان کسب تجربه کنم . اگه فرصت شد نقشه رو حتماً می ذارم تا دوستان به ویژه آقای نصیری راهنمایی بفرمایند .
 سپاس شده توسط izadpanah ، nasiri ، aramiss
۱۳۹۲/۱۰/۱۸, ۱۲:۳۹ عصر
ارسال: #47
(۱۳۹۲/۱۰/۱۶ ۰۷:۰۳ عصر)samadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض ادب
من با عرض شرمندگی یهو یه کاری برام پیش اومد که چند وقتی فرصت نشد برسم خدمت دوستان این نقشه واسه خودم بود کارش هولده فعلا تا جلوش باز بشه کار کنیم . ولیکن جهت یاد گرفتن خودم من غالباً سوال می کنم تا از محضر دوستان کسب تجربه کنم . اگه فرصت شد نقشه رو حتماً می ذارم تا دوستان به ویژه آقای نصیری راهنمایی بفرمایند .

سلام

من در خدمتتون هستم مهندس جان
 سپاس شده توسط aramiss ، samadi ، izadpanah ، Radmehr
۱۳۹۳/۱/۲۵, ۱۱:۵۷ صبح
ارسال: #48
سلام . این نقشه تمرین مهندس ایزدپناه هستش که تو تاپیک گذاشته بودن.
دو سقف هستش .
نظرتون درباره ورق چینیش چیه ؟
6 و 2.90 خوبه ؟!

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

زندگی زیباست ای زیبا پسند ***** زنده اندیشان به زیبایی رسند
 سپاس شده توسط izadpanah
۱۳۹۳/۱/۲۵, ۰۷:۵۲ عصر
ارسال: #49
این نقشه یه کمی ارتفاع ستونهاش ناجوره اما به نطر من این طولها خوبه

09126401783
 سپاس شده توسط Radmehr
۱۳۹۳/۳/۲۶, ۰۳:۲۲ عصر
ارسال: #50
(۱۳۹۳/۱/۲۵ ۱۱:۵۷ صبح)Radmehr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . این نقشه تمرین مهندس ایزدپناه هستش که تو تاپیک گذاشته بودن.
دو سقف هستش .
نظرتون درباره ورق چینیش چیه ؟
6 و 2.90 خوبه ؟!

2.90 رو هم بکن 3
 سپاس شده توسط izadpanah ، XRumerTest
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان