شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات "تالار گفتمان" استفاده کنید.
ثبت نام
x

ورود

نام کاربری:

رمز عبور:  

یا ثبت نام
  گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی و درخواست نرم افزارهای کاربردی .
۱۳۹۱/۱۲/۲۳, ۱۱:۱۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۲۳ ۱۱:۲۱ عصر، توسط RoOozbeh.)
ارسال: #1
Information معرفی و درخواست نرم افزارهای کاربردی .
با سلام
برای مقاصد کاربردی در پروژه ها معمولا نرم افزارهای زیادی وجود دارند که شما را در این زمینه ها یاری میرسانند
اما به دلیل وسعت زیاد این نرم افزارها و عدم آشنایی و همچنین نبود زمان کافی برای تست نرم افزارها و انتخاب بهترین این تاپیک رو ایجاد کردم تا در صورت نیاز به یک نرم افزار کاربردی برای نیل به هدفی خاص در اینجا درخواست خود را مطرح کنید..

بنده در حال ویرایش یکسری ویدیو هستم و نیازمند یک برنامه کانورتور که قابلیت تبدیل رنج وسیعی از فایلهای تصویری را داشته باشد را دارم..همچنین نیازمند یک ابزار ساده ویرایشی عکس ها به منظور ایجاد توضیحات بروی عکسهای گرفته شده از پنجره های محاوره ای تکلا هستم که دارای ابزاری همچون هایلایت ..فلش و بقیه ابزارهای ایجاد متن و نشانه ها باشد
پیشاپیش از کمک شما دوستان ممنونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۳۹۱/۱۲/۲۴, ۰۹:۳۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۱۲/۲۴ ۰۹:۳۶ صبح، توسط Pooya.Tajallifar.)
ارسال: #2
RE: معرفی و درخواست نرم افزارهای کاربردی .
سلام روزبه جان
من این برنامه هارو استفاده میکنم و کاملا پاسخگوی نیازهای مشابه من با شما هست:
برای ضبط فیلمها از دسکتاپ که به نظرم Camtasia بی رقیبه و میشه گفت snagit هم بد نیست!
رو ی عکسهایی که میگیری من FastStone Capture رو پیشنهاد میکنم.البته باز هم Snagit ! بد نیست،
برای تبدیل چندین فایل همزمان به فرمتهای ویدیویی دیگه ،برنامه زیاده ،من از Avs Video Converter استفاده میکنم،،البته گاهی سلیقه ای هم هست، تونستی اینا رو هم نگاه کن،اگه نتونستی پیدا کنی بگو لینک دانلود برات بذارم؛

Powerful Video Converter
Aimersoft Video Converter
Nidesoft Video Converter
Any Video Converter Ultimate

بخشی از سوگند نامه مهندسی :
ایران زادگاه من است، در آن زاده و پرورده شده ام، کوشش خواهم کرد دین خود را به سرزمینم، مردمانم، نیاکانم، و آیندگان ادا کنم ، دانش مهندسی و تجربه حرفه ای خود را که میراث مشترک بشری است، مغتنم دانم و کوشش کنم تا آن را به روز نگهدارم و در حد توان خود به گنجینه دانش و تجربه های سودمند بشری بیفزایم.
 سپاس شده توسط izadpanah ، Radmehr ، M-MAHDAVI ، DAVOOD. ، RoOozbeh
۱۳۹۱/۱۲/۲۵, ۰۱:۴۹ صبح
ارسال: #3
RE: معرفی و درخواست نرم افزارهای کاربردی .
avs و fast ston رو گذاشتم زیر دانلود
برنامه های کم حجمی هستن باید دید جوابگوییشون چطوره
درحقیقت من میخوام یه سری ویدیو با فرمت غیر استاندارد که قابل شناسایی برای Camtasia نیست رو کانورت کنم ... اگر موفق نشم مجبورم از Feed back ویدیو ها کپچر کنم !
 سپاس شده توسط izadpanah
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان