شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات "تالار گفتمان" استفاده کنید.
ثبت نام
x

ورود

نام کاربری:

رمز عبور:  

یا ثبت نام
  گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه خرید کتاب مرجع کامل آموزش نرم افزار TEKLA Structures
۱۳۹۱/۲/۲۷, ۰۱:۱۷ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۸/۱۷ ۱۲:۵۳ صبح، توسط izadpanah.)
ارسال: #1
نحوه خرید کتاب مرجع کامل آموزش نرم افزار TEKLA Structures
عنوان کتاب: مرجع کامل آموزش نرم افزار TEKLA Structures
نویسنده: مهندس مهران نباتی
قیمت جلد اول: 180000 ریال
قیمت جلد دوم: 170000 ریال (جلد دوم طبق قیمت پشت جلد 12000 تومان است اما بنا به اعلام انتشارات، قیمت آن افزایش یافته است)
نحوه ارسال کتاب: از طریق پیک در محدوده تهران به هزینه خریدار یا از طریق پست به هزینه خریدار
نحوه پرداخت: پرداخت نقدی به پیک تحویل دهنده کتاب یا واریز مبلغ کتاب + 60000 بعنوان هزینه ارسال پستی به شماره کارت 6273531040119577 بانک تجارت بنام حسن ایزدپناه.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09126401783 تماس برقرار نمایید.
برای ثبت سفارش خرید، فرم پیوست را دانلود نموده و پس از تکمیل مشخصات، آنرا به ایمیل h.izadpanah@gmail.com ارسال نمایید تا هماهنگیهای لازم جهت ارسال کتاب صورت گیرد.

فایل‌(های) پیوست شده
.doc  darkhaste ketab www.shopdrawings.ir.doc (اندازه: 56 KB / تعداد دفعات دریافت: 52)

برای مطالعه قوانین پستها و ارسالها حتما لینک زیر را مطالعه نمایید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انجام کلیه امور مهندسی، مدلسازی و شاپ دراوینگ سازه، تجهیزات صنعتی، مخازن و پایپینگ بصورت پیمانکاری
09126401783
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط lunknony ، nurman ، bycleAlebra ، mvjdhhtp ، qbnekwzx ، eyfoigdf ، wkafcrgt ، HerygueSor ، Pabseano ، Vitiche ، suinkliskcini ، jequakunjum ، glkcxbccr ، tholluH ، reortuple ، Viencemew ، XRumerTest ، cicnerty ، Nosautratromi ، A.Shayanmehr
۱۳۹۱/۲/۲۸, ۰۳:۰۱ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۲/۲۸ ۰۳:۰۷ صبح، توسط izadpanah.)
ارسال: #2
Rainbow اطلاعات تکمیلی کتاب و دانلود چکیده
جلد اول: مدل سازی سازه های فولادی و بتنی بهمراه دستورالعمل تهیه نقشه کارگاهی

جلد دوم: اصول ویرایشی نقشه ها به انضمام پروژه های آموزشی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسورد فایلها: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انجام کلیه امور مهندسی، مدلسازی و شاپ دراوینگ سازه، تجهیزات صنعتی، مخازن و پایپینگ بصورت پیمانکاری
09126401783
 سپاس شده توسط Feuell ، Kxretzop ، Fityraimmerce ، dyendodo ، Phomnerienice ، Mofecore ، coomsNinc ، pletcheroco ، cirmArind ، XRumerTest
۱۳۹۱/۲/۳۰, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #3
RE: نحوه خرید کتاب مرجع کامل آموزش نرم افزار TEKLA Structures
با سلام
امکان خرید و ارسال پستی برای شهرستانی ها هم وجود داره؟
اگه اهست میشه توضیح بدین؟
با تشکر
 سپاس شده توسط mobeTwewado ، Thomas1986 ، trealge ، invincilettet ، emorycapo ، iisvpavacj ، Licaloomscime ، JendHerce ، wailianyuande ، pletcheroco ، WeepPrarm ، XRumerTest
۱۳۹۱/۲/۳۰, ۰۵:۳۹ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۲/۳۱ ۰۷:۴۷ عصر، توسط پشتیبان انجمن.)
ارسال: #4
بله وجود دارد.
شاید اختصار نویسی سبب ابهام شده شده باشد. منظور از ارسال پستی، ارسال به تمام نقاط کشور بوده و برای این کار لازم است پس از تکمیل فرم وواریز مبلغ 36000 تومان برای دو جلد به اضافه هزینه پست و بسته بندی، اطلاعات پرداخت را در اختیار اینجانب قرار دهید تا اقدامات لازم جهت ارسال صورت گیرد. ارسال پستی در روزهای سه شنبه هر هفته صورت می گیرد.

09126401783
 سپاس شده توسط aminzahedi ، mobeTwewado ، The_Taylor_Mississippi ، nurman ، qbnekwzx ، Phomnerienice ، rlujxikm ، Guerway ، Draimaemaibia ، SpotoAlloda ، Vorpepise ، Adjuttygogy ، cirmArind ، Viencemew ، Undefedrype ، coxchese ، cegerino
۱۳۹۱/۳/۷, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #5
سلام
من در خصوص این کتاب سوالاتی دارم
1-آیا واقعا موضوعات مرتب و کامل توضیح داده شده اند یا نه؟
2-آیا در مورد مدل کردن و تهیه نقشه های سازه های بتنی کامل توضیح داده شده یا نه؟
3-فقط باید از شما بخریم یا در کتابفروشی ها هم هست؟
 سپاس شده توسط mobeTwewado ، woodhzqd ، Kxretzop ، FaullyWax ، farannomslins ، teequabs ، burberrybeltshr ، Pabseano ، FLUORACRURORP ، Wessy ، ejqxxljdaj ، DogAppome ، SumUndurn ، Viencemew ، Rirepramirors ، goalptoorma ، Undefedrype
۱۳۹۱/۳/۷, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #6
بسیار ممنونم از توجهی که به سوالات دارید و پاسخگویی سریع شما
در خصوص سازه های بتنی منبعی هست که به من معرفی کنید یا اگر دارید در اختیار من بگذارید؟
منظورم خرید است نه رایگان
 سپاس شده توسط Kxretzop ، rapMupGrourge ، invincilettet ، Ronoinhancy ، smilmenue ، Flielawer ، AlieraArbible ، longchampoutletylj ، SumUndurn ، WeepPrarm ، cirmArind ، Prupecoehoups ، drenjeda ، FreddieLI
۱۳۹۱/۳/۱۹, ۰۳:۵۹ عصر
ارسال: #7
من کتاب را خریداری و مطالعه کردم. مطالب خوب و جامعی در مورد تکلا شرح داده اید و می خواستم به این ترتیب از زحمات شما تشکر و قدردانی کنم. امیدوارم کتابها و مطالب بعدی را به زودی منتشر سازید. من بی صبرانه منتظر بقیه مطالبی که در انتهای کتاب قول آن را داده اید، هستم.
 سپاس شده توسط aminzahedi ، izadpanah ، lunknony ، nurman ، elencyBluesty ، JepScoott ، woodhzqd ، farannomslins ، fqfzuhxt ، testaotopl ، trealge ، Sibchence ، Keefsextity ، wkafcrgt ، Phomnerienice ، uozxqenx ، Pabseano ، xymyyw ، promquorn ، wailianyuande ، kneebra ، ruisurseanemy ، Seelfjarf ، richwoodr ، FreddieLI
۱۳۹۱/۴/۱, ۱۲:۰۲ صبح
ارسال: #8
لازمست که چند نکته درخصوص خریداری کتاب از سایت، بیان نمایم:
1- هر چند که این کتاب از طریق کتابفروشیها و انتشارات آن به فروش می رسد، اما خرید آن از سایت، موجب کسب درآمد مختصری برای سایت می گردد. یقینا کلیه عایدات این موضوع، در راه توسعه سایت هزینه خواهد شد.
2- قیمت فروش کتاب از طریق سایت، عینا رقم درج شده بر روی کتاب می باشد.
3- ارسال کتاب برای شهرستانها از طریق پست صورت می گیرد و نه پست بانک. برای کاهش هزینه های ارسال تصمیم گرفتیم که کتاب را از طریق پست پیشتاز که معمولا 2 یا 3 روز پس از ارسال به مقصد می رسد، برای شهرستانها ارسال نماییم. برخی از دوستان به اشتباه گمان می کنند که کتاب از طریق پست بانک ارسال می گردد.
4- بدلیل اعتماد بیش از حد مدیران سایت و ارسال چند مورد کتاب قبل از دریافت وجه کامل آن، امکان ارسال کتاب به شهرستانها قبل از واریز کامل وجه کتاب و هزینه ارسال پستی، مقدور نمی باشد.
5- پیشاپیش از کلیه دوستان و سروران جهت دریافت این مبلغ و پافشاری بر رعایت موارد شرح شده در بند 4، عذر خواهی می نماییم. همچنین می دانیم که زمان سپری شده برای واریز وجه از طریق دستگاههای ATM و یا پرداختهای اینترنتی شتاب، زیاد بوده و لی امیدواریم کاستی های ما را در ارائه خدمات با صبر خود پذیرا باشید.

09126401783
 سپاس شده توسط Thomas1986 ، Nurnhornjeori ، sheegrave ، ipebvtof ، eyfoigdf ، TusTwinny ، Ronoinhancy ، Pabseano ، coomsNinc ، ejqxxljdaj ، SadeEmetS ، Spooffadvog ، Viencemew ، Optitrath ، drenjeda ، seEreBob
۱۳۹۱/۴/۱۴, ۰۴:۲۹ عصر
ارسال: #9
Thumbs Down RE: نحوه خرید کتاب مرجع کامل آموزش نرم افزار TEKLA Structures
سلام . با عرض تشکر و خسته نباشید از اینکه واقعا همچین کتابی رو به عنوان یک مرجع خود اموز تالیف و تهیه نمودید سپاس اینجانب را بپذیرید . من جلد دوم این کتاب رو تهیه کردم و اطلاعاتی رو که این کتاب در اختیار کاربر میزاره نسبت به منابع دیگری مثل کتاب چاپ شده انتشارات علم عمران ویا نرم افزار اموزشی بهکامان اصلا قابل مقایسه نیست . این منابع فقط یکسری اطلاعات مبهم (از help ترجمه شده )در اختیار کاربر میزاره و اون رو از یادگیری این نرم افزار با ارزش دلسرد میکنه . امیدوارم که مولف این کتاب جناب اقای مهندس نباتی جلدهای مکمل شامل مثال های گام به گام از تهیه نقشه های انواع سازه ها(سازه های خرپایی و قوسی و ...) را هرچه سریعتر تالیف و در اختیار دوست داران این نرم افزار قرار دهد .با تشکر رزاقی
 سپاس شده توسط izadpanah ، lunknony ، Shokri ، nurman ، JepScoott ، esrvpcqj ، ldhfqisl ، Bymnemesk ، Guerway ، moncleroutletsk ، mbtfootwearfg ، Undefedrype ، XRumerTest ، coxchese
۱۳۹۱/۴/۱۷, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #10
پرسشها و پیشنهاداتی در مورد نمونه پروژه سازه فولادی کتاب
با درود و خسته نبا شید،
قبل از هر سخنی میخواستم ازشما جناب آقاب مهندس نباتی، جهت تهیه این دو جلد کتاب بسیار جامع و مفید، سپاسگذاری کنم، ولی اجازه میخواستم از شما پرسشی در رابطه با نمونه پروژه سازه فولادی آخر جلد کتاب دوم داشته باشم،
چرا در این کتاب در نحوه ترسیم ستونها مثلا C 3 از تراز 2900- تا بالا ترین ترازستون مربوطه یعنی 13700+ به صورت یک تیکه توضیح داده شده است؟ در صورتیکه در نقشه های اولیه و حتی خود مدل ترسیم شده Xsteel موجود در DVD پیوستی کتاب و از همه مهمتر اینکه پروفیلهای کارخانه ای موجود دربازار با حداکثر طول 12متر تولید میشوند، ستونها به صورت دو تیکه و با اجزاء ورقهای اتصال جوشی Components Splice به هم متصل شده اند و از آنجایی که مبحث Components بسیار در ترسیمات مهم میباشند لذا میتوان تنها اشکال این کتاب را در همین مورد دانست.
لذا اگر حمل بر فضولی نباشد، خواهشمندم جهت رفع این مشکل و همینطور آگاهی دانشبرانی چون من از نحوه ایجاد ایگونه اتصالات به صورت عملی تدابیری اندیشیده شود. (مثلا میتوان بصورت یک فایل pdf و یا توضیحاتی در همین صفحه در این رابطه اقدام نمود).
پیشنهاد دیگر بنده اینست که پروژه هایی از سازه هایی که بیشتر اجزاء آن از مقاطع تیر ورق و اتصالات آن پیچ و مهرای میباشند را منتشر کنید.
امید وارم با پرسشها و پیشنهاداتی که مطرح کردم باعث آزردگی شما نشده باشم،
با سپاس فراوان و آرزوی پیشرفت روز افزون شما استاد گرامی و همکاران ارجمندتان.
 سپاس شده توسط izadpanah ، Shokri ، nurman ، drenjeda ، FreddieLI ، NAVID-SHAP
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان