شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات "تالار گفتمان" استفاده کنید.
تالار گفتمان Tekla structures
یک فیلم آموزشی از ابزار ارتباطی Comment Tools - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان Tekla structures (http://forum.shopdrawings.ir)
+-- انجمن: تالار Tekla Structures (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: دانلود فیلمهای آموزشی تکلا استراکچرز (/forumdisplay.php?fid=68)
+--- موضوع: یک فیلم آموزشی از ابزار ارتباطی Comment Tools (/showthread.php?tid=2809)

یک فیلم آموزشی از ابزار ارتباطی Comment Tools - RoOozbeh - ۱۳۹۲/۱/۳ ۱۰:۲۳ عصر

سلام
ابزار کامنت تولز یک ابزار مفید برای ایجاد یک فایل متنی توضیحات همچنین یک لینک و یا عکس در خصوص مدل میباشد که به صورت برچسبی که شامل توضیحات میباشد بروی مدل ایجاد میشود
این ابزار امکان برقراری ارتباط در پروژه های چند یوزره را در اختیار شما قرار میدهد
حتما این ویدیو رو دانلود کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: یک فیلم آموزشی از ابزار ارتباطی Comment Tools - M-MAHDAVI - ۱۳۹۲/۱/۳ ۱۱:۲۲ عصر

روزبه جان میشه تو 1سایت دیگه آپ کنی این 4sahre کار کردن باهاش آدم سردرگم میکنه

RE: یک فیلم آموزشی از ابزار ارتباطی Comment Tools - DAVOOD. - ۱۳۹۲/۱/۳ ۱۱:۵۴ عصر

ترو خدا تو فورشیر آپ نکنید
خواهش میکنم

RE: یک فیلم آموزشی از ابزار ارتباطی Comment Tools - RoOozbeh - ۱۳۹۲/۱/۴ ۱۲:۴۰ صبح

مهدوی جان دقیقا متوجه نشدم چرا سردرگم شدین ؟ دانلودش کاری نداره که.. فقط کافیه رو یه دکمه نشان داده شده کلیک کنید در مرحله بعد هم کافیست روی گزینه free download کلیک کنید
داوود جان مگه نمیتونید دانلود کنید؟

RE: یک فیلم آموزشی از ابزار ارتباطی Comment Tools - M-MAHDAVI - ۱۳۹۲/۱/۴ ۱۰:۰۶ عصر

روزبه این فیلم ها رو از چه سایتی دانلود کردی؟
اگه امکانش هست تو 1سایت دیگه آپ کن این 4شیر رجیستری میخواد از این حرفا خبلی سایت مزخرفیه
ممنون

RE: یک فیلم آموزشی از ابزار ارتباطی Comment Tools - RoOozbeh - ۱۳۹۲/۱/۴ ۱۰:۲۰ عصر

(۱۳۹۲/۱/۴ ۱۰:۰۶ عصر)M-MAHDAVI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روزبه این فیلم ها رو از چه سایتی دانلود کردی؟
اگه امکانش هست تو 1سایت دیگه آپ کن این 4شیر رجیستری میخواد از این حرفا خبلی سایت مزخرفیه
ممنون
این فایل ها به همت مهندسایزدپناه از یوتیوب و چند سایت دیگه جمع اوری شده ..بهتره از ایشون سوال بفرمایید
خوب sign up کنیدSmile فک نکنم بیش از 60 ثانیه زمان ببره Undecided
حالا باز اگر آپلود سنتر دیگه ای هست معرفی کنید .. 4 شیرد مزایای زیادی داره که اکثر آپلود سنتر ها ندارن
اولا 15 گیگ فضا در اختیار ادم قرار میده در ثانی فایل ها ماندگاری بالایی دارن
Idea

RE: یک فیلم آموزشی از ابزار ارتباطی Comment Tools - M-MAHDAVI - ۱۳۹۲/۱/۴ ۱۰:۳۲ عصر

من که نتونستم از این سایت دانلودش کنم
سایت ایرانی upload.ir
mediafire
تو این سایت ها اگه آپ کنی بهتر هستش خیلی ها با4شیرد مشکل دارن من جمله خودم!!!

RE: یک فیلم آموزشی از ابزار ارتباطی Comment Tools - DAVOOD. - ۱۳۹۲/۱/۶ ۱۰:۳۹ عصر

چرا دانلود کردم .
بعد از راهنمایی شما
مرسی .

RE: یک فیلم آموزشی از ابزار ارتباطی Comment Tools - RoOozbeh - ۱۳۹۲/۱/۶ ۱۱:۲۰ عصر

سعی میکنم فایل های بعدی رو توی مدیا فایر آپ کنم ...البته نمیدونم اونجا نیاز به لاگین داره یانه ...